↑ Terug naar Dames

Wedstrijd data & uitslagen

Dag/ Datum Tijdstip Adres Meer info
Zaterdag 17 mei 2014 16:15u aanwezig zijn Districtsfinale dames divisie 5 Merle
Sporthal Onder de Mast

Zundert

nog geen uitslagen
——————— Uitslagen ———————
——————— 2013 – 2014 ———————
Zondag 11 mei 2014 Toestelkamioenschappen dames
Meike – brug 7de
Molenwiek

Asten

nog geen uitslagen
Zondag 13 April 2014 16:00u aanwezig zijn Regiofinale divisie 4 Meike 13de
Jeugd 2

Valkenswaard

Klik hier voor de uitslagen
Zaterdag 12 April 2014 Regiofinale divisie 4 en D1 Michelle 19de

Valkenswaard

klik hier voor de uitslagen
Zondag 23 Maart 2014 12:30 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Roos
Martinilaan 8
Vught
klik hier voor de uitslagen
Zaterdag 22 Maart 2014 16:00 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 5 Merle
Martinilaan 8
Vught
klik hier voor de uitslagen
Zaterdag 22 Maart 2014 08:15 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Meike
Martinilaan 8
Vught
klik hier voor de uitslagen
Zondag 16 Februari 2014 12:00 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Dames Jeugd 1 D1
Michelle
Sportcentrum ‘de Rusheuvel’
Rusheuvelstraat 5
5346 JH Oss
klik hier voor de uitslagen
Zondag 16 Februari 2014 08:30 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Dames Senior
Ashley
Kim
Lara
Sportcentrum ‘de Rusheuvel’
Rusheuvelstraat 5
5346 JH Oss
klik hier voor de uitslagen
——————— 2012 – 2013 ———————
Zaterdag 25 mei 2013 15.15 aanwezig zijn Districtsfinale dames divisie 4 Ashley baan 2
Senior NTS 5
Sportcentrum Waspik
Wilhelminastraat 2
5165 TJ Waspik
uitslagen
Zaterdag 25 mei 2013 11.45 aanwezig zijn Districtsfinale dames divisie 4 Kim baan 2
Junior NTS 6
Sportcentrum Waspik
Wilhelminastraat 2
5165 TJ Waspik
klik hier voor de uitslagen
Zondag 21 april 2013 15:30 aanwezig zijn Toestelkampioenschappen dames divisie 4 Pupil 2
Donna baan 1, Brug, 9de plaats

Senioren
Ashley baan 2, Sprong, 7de plaats
Merle baan 2, Balk, 6de plaats

Sporthal de Vijfkamp
Vijfkamplaan 3
5624 EB , Eindhoven

Uitslagen
  
  
Uitslagen
Zaterdag 16 maart 2013 15:30 aanwezig zijn Regiofinale dames divisie 4 Pupil 2
Donna baan 1, 19de plaats
Michelle baan 1, 23ste plaats

Senioren
Ashley baan 2, 6de plaats
Sporthal de Belleman
Bruninckxdal 2
5551EV , Valkenswaard
Uitslagen
  
  

Uitslagen

Zaterdag 16 maart 2013 12:00 aanwezig zijn Regiofinale dames divisie 4 Junioren
Kim baan 2, 17de plaats
Sporthal de Belleman
Bruninckxdal 2
5551EV , Valkenswaard
Uitslagen
Zaterdag 16 maart 2013 8:15 aanwezig zijn Regiofinale dames divisie 4 Instap
Roos baan 1,31ste plaats
Floortje baan 1, 32ste plaats

Jeugd
Meike baan 2,31ste plaats
Sporthal de Belleman
Bruninckxdal 2
5551EV , Valkenswaard
Uitslagen
  
  

Uitslagen

Zondag 13 januari 2013 15:15 aanwezig zijn Voorwedstrijd dames divisie 4 Pupil 1
Novi baan 1
Sporthal De Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop
Uitslagen
Zondag 13 januari 2013 11:45 aanwezig zijn Voorwedstrijd dames divisie 4 Instap
Floortje baan 1
Roos baan 1
Vera baan 1
Sporthal De Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop
Uitslagen
Zaterdag 12 januari 2013 15:15 aanwezig zijn Voorwedstrijd dames divisie 4 Senior
Lara baan 2
Kim baan 2
Ivon baan 2
Sporthal De Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop
Uitslagen
Zaterdag 12 januari 2013 11:45 aanwezig zijn Voorwedstrijd dames divisie 4 Senior
Ashley baan 2
Merle baan 2
Sporthal De Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop
Uitslagen
Zaterdag 12 januari 2013 08:15 aanwezig zijn Voorwedstrijd dames divisie 4 Pupil 2
Michelle baan 1
Jonne baan 1
Donna baan 1

Jeugd
Meike baan 2
Sporthal De Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop
Uitslagen
——————— 2011 – 2012 ———————
Zondag 22 april 2012 15:15 aanwezig zijn toestel finale divisie 4
Michelle brug, 4de plaats
Jonne sprong, 9de plaats
Ashley brug, 3de plaats
Meike sprong, 7de plaats
Sporthal De Leije
Baerdijk 43
Oisterwijk
Uitslagen
Zaterdag 21 april 2012 12:00 aanwezig zijn
districtsfinale divisie 4
Pupil 1
Michelle baan1, 23ste plaats (/33)
Sporthal Piushof
Piushof 137
5981 VW, Panningen
Uitslagen
Zondag 25 maart 2012 Clubkampioenschappen
Sporthal d’n Ekker
Wijnkelderweg 3
5741 ND Beek en Donk
Uitslagen
Zaterdag 24 maart 2012 15:45 aanwezig zijn
Regiofinale dames divisie 4
Pupil2
Meike baan1, 21ste plaats
Sportcomplex de
Schop
Lienderweg 66
Asten
Uitslagen
Zaterdag 24 maart 2012 12:00 aanwezig zijn
Regiofinale dames divisie 4
Pupil1 & Junioren
Michelle baan1, 12de plaats
Ashley baan2, 22ste plaats
Kim baan 2, 23ste plaats
Lara baan 2
Sportcomplex de
Schop
Lienderweg 66
Asten
Uitslagen
Zondag 4 maart 2012 15:30 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Pupil 2
Meike
Sporthal de Zaert
Heiligestokstraat 1
5473 GK Heeswijk-Dinther
Uitslagen
Zaterdag 3 maart 2012 15:30 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Senioren
Lian
Merle
Sporthal de Zaert
Heiligestokstraat 1
5473 GK Heeswijk-Dinther
Uitslagen
Zaterdag 3 maart 2012 12:30 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Junioren
Kim
Lara
Ashley
Sporthal de Zaert
Heiligestokstraat 1
5473 GK Heeswijk-Dinther
Uitslagen
Zaterdag 3 maart 2012 08:15 aanwezig zijn Voorwedstrijd divisie 4 Pupil 1
Donna
Jonne
Michelle
Sporthal de Zaert
Heiligestokstraat 1
5473 GK Heeswijk-Dinther
Uitslagen