Contact

Bestuur naam e-mail telefoonnummer
Voorzitter Jan Vereijken Voorzitter@DeRingen.nl
Secretariaat vacature Secretariaat@DeRingen.nl
Penningmeester Laura Vereijken Penningmeester@DeRingen.nl
Ledenadministratie Angelique heesakkers Ledenadministratie@DeRingen.nl
Contactpersonen naam e-mail telefoonnummer
Recreatie meisjes tot 12 jaar Franka vd. Coer Franka@DeRingen.nl 0492 461199
Recreatie meisjes 12 jaar en ouder Bestuur Bestuur@DeRingen.nl
Recreatie jongens Harry Swinkels / Laura Vereijken Laura@DeRingen.nl 06 83167650 ( Harry )
 
Meldpunten
Extern Vertrouwens persoon NOC*NSF meldpunt 0900 – 2025590
Contact locaties Naam sportcomplex Adres telefoonnummer
Sporthal d’n Ekker Beek en Donk, Muzelaan 2